OBAVIJESTI ZA RODITELJE

DOPUNA- upute za sprečavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID-19 vezano uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola  u šk.god.2021/2022.

https://vrtic-spansko.zagreb.hr/Upute-za-sprječavanje-i-suzbijanje-epidemije-bolesti-COVID-19-vezano-uz-rad-predškolskih-ustanova-osnovnih-i-srednjih-škola-u-školskoj-godini-2021.-2022.-1 (1).pdf

UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE BOLESTI COVID-19

VEZANO ZA RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA U PEDAGOŠKOJ GODINI 2021./2022.

Poštovani roditelji,

kao što je u prethodnoj obavijesti najavljeno, roditeljski sastanci za novoupisanu djecu održati će se u utorak 31. kolovoza u 17 h u objektima i odgojnim skupinama u koje su djeca upisana (za informaciju o skupini i objektu slobodno nazovite na 01/3897-022).
Kako bismo osigurali potrebne epidemiološke uvjete, ljubazno vas molimo da pri ulasku i tijekom boravka u objektu nosite masku za lice, a potplat cipela obrišete o dezbarijeru na samom ulazu u vrtić. Zahvaljujemo na razumijevanju i uvažavanju.

Roditeljski sastanci namijenjeni su za roditelje te vas unaprijed molimo da za taj termin organizirate čuvanje djece dok prisustvujete roditeljskom sastanku.

Radujemo se susretu i početku zajedničke pedagoške godine,
Tim vašeg DV 'Špansko'

Poštovani roditelji novoupisane djece,

molimo vas da dostavite obaveznu dokumentaciju za upis vašeg djeteta u vrtić te da dođete potpisati ugovor.

Poštovani roditelji,

roditeljski sastanci za novoupisanu djecu održat će se u utorak, 31.8.2021. u 17 h po odgojnim skupinama objekata u koji je dijete smješteno.
Ukoliko još nemate informaciju o objektu, skupini i odgajateljima molimo vas da nazovete na br tel: 01/3897-020.

Veselimo se novoj pedagoškoj godini i želimo vam dobrodošlicu u Dječji vrtić 'Špansko'!

Poštovani roditelji/skrbnici!

Podsjećamo vas da, u skladu s preporučenim epidemiološkim mjerama , po dijete u vrtić dolazi samo jedna osoba kako bismo smanjili rizik za zdravlje djece i odraslih.

Hvala na razumijevanju!
Ravnateljica DV Špansko
Katica Ardalić

Pregled djece s teškoćama u razvoju radi upisa u 1. razred OŠ
u školskoj godini 2021./2022.

U nastavku pročitajte obavijest Gradskog ureda za obrazovanje Grada Zagreba o proceduri upisa u 1. razred osnovne škole u školskoj godini 2021./2022., sukladno Pravilniku o osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju.

Djeca s već utvrđenim teškoćama u razvoju koja su u prethodnoj pedagoškoj godini dobila Rješenje o odgodi upisa trebaju pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja zbog upisa u 1. razred u vremenu od 1. veljače do 15. travnja 2021. a kako bi im se pravovremeno odredila programska i profesionalna potpora.

https://vrtic-spansko.zagreb.hr/Pregledi djece s TUR radi upisa u I.r.OŠ.pdf

Djeca i obitelji prije, tijekomi nakon potresa...

Komunikacija s vrtićem isključivo elektroničkim putem

Poštovani roditelji,

zbog trenutne nepovoljne epidemiološke situacije, svo poslovanje vrtića i kontakti s vrtićem obavljat će se elektroničkim putem.

ravnateljica Katica Ardalić

Postupanje u slučaju pojave simptoma bolesti

Poštovani roditelji,

u interesu zaštite i očuvanja zdravlja djece i odraslih, molimo vas da ukoliko se kod djeteta ili bilo kojeg drugog člana obitelji uoče simptomi bolesti:

1. NE DOVODITE DIJETE U VRTIĆ

U tom slučaju vas molimo da se javite liječniku opće prakse i da dijete ne dovodite
        u vrtić dok se ne ustanovi zdravstveno stanje.

1. O ZDRAVSTVENOM STATUSU IZVIJESTITE MATIČNE ODGAJATELJE ILI VRTIĆ

3.  Po ponovnom dolasku djeteta u vrtić,
         OBAVEZNO DONESITE LIJEČNIČKU ISPRIČNICU.

1. Sve poslove vezane uz vrtić (računovodstvo, tajništvo, mišljenje stručnog tima i sl.) potrebno je obavljati ELEKTRONIČKIM PUTEM.

ravnateljica Katica Ardalić

Poštovani roditelji,

pedagoška godina počinje u utorak 1.9.2020. S veseljem vas očekujemo.

Ravnateljica,
Katica Ardalić